Podmínky dopravy

Doprava je ZDARMA při nákupu nad 2.000 Kč

Využijte příležitosti dopravného zdarma při nákupu v celkové hodnotě nad 2.000 Kč s DPH. Při splnění výše objednávky se automaticky v košíku nastaví výše dopravného na nulu a za žádný z níže uvedených způsobů dopravy nezaplatíte ani korunu! Bezplatné doručení platí pouze na adresy na území ČR.

Rezervace zboží na našich prodejnách

Rezervace zboží je možná na všech našich prodejnách. Zboží si můžete rezervovat na kterékoliv z našich prodejen z nabídnutého seznamu u zboží a vyzvednout osobně. Rezervace zboží na prodejně je vždy ZDARMA. O možnosti vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem nebo SMS zprávou. Po obdržení zprávy s potvrzením možnosti vyzvednutí bude Váš nákup čekat na zvolené prodejně po dobu 5 dnů.
Při vyzvednutí objednávky máte možnost si Vámi objednané zboží prohlédnout a vyzkoušet. V případě, že jste nezvolili správnou velikost můžete si ji ihned na prodejně vyměnit za správnou. Můžete také odebrat pouze část Vaší objednávky nebo si naopak svůj outfit doplnit o další kousek.

Seznam prodejen

Způsoby dopravy z e-shopu

Zásilkovna - doručení na výdejní místo

Zásilkovna je síť více než 9355 odběrových míst, které máte k dispozici pro osobní odběr objednávek, které jste zaslali. Po předání zboží k přepravě do Vámi vybrané výdejny Zásilkovny obdržíte k Vaší objednávce trasovací číslo, díky kterému můžete zásilku sledovat, a heslo, na základě kterého Vám personál předá Vaši zásilku. Zásilku uložíme ve Vámi vybraném výdejním místě Zásilkovny po dobu 7 dní. Uložení zásilky si můžete prodloužit. Více informací pro příjemce zásilek naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz

 • Cena: 79 Kč
 • Cena za dobírku: 39 Kč

Zásilkovna - doručení na adresu

Oblíbili jste si Zásilkovnu, ale nechce se Vám chodit na výdejní místo? Máte možnost zvolit si Zásilkovnu doručení na adresu. Zásilkovna Vám doveze Váš balíček přímo k Vám domů nebo do zaměstnání. Před doručením Vám řidič zavolá a osobně doručí zásilku až do Vašich rukou.

 • Cena: 99 Kč
 • Cena za dobírku: 39 Kč

DPD - doručení na adresu

Chcete mít svou zásilku pod kontrolou? O přijetí zásilky přepravcem se ihned dozvíte e-mailem i SMS. Doručení probíhá zpravidla následující pracovní den od expedice. S DPD Private Vám zásilku doručíme, kam si budete přát. Neztrácíte čas ve frontách, DPD Vám zásilku doručí ve všední dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou.

Potřebujete na poslední chvíli změnit adresu nebo termín doručení zásilky? S aplikací DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz. je to možné.

 • Cena: 99 Kč
 • Cena za dobírku: 39 Kč

Česká pošta - Balík na poštu

Česká pošta Vaši objednávku doručí na jednu z pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Díky SMS a e-mailu budete vědět, že na Vás balíček čeká. Můžete si ho tak vyzvednout, kdy se Vám to nejvíce hodí. V den expedice dostanete rovněž podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

 • Cena: 99 Kč
 • Cena za dobírku: 39 Kč

Česká pošta - Balík do ruky

Česká pošta Vaši objednávku doručí až k Vám přímo domů. V den doručování dostanete SMS, v den expedice rovněž podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Česká pošta doručuje v pracovní dny v běžné doručovací době, kterou nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště. O tom budete informováni SMSkou i oznámením do poštovní schránky.

 • Cena: 109 Kč
 • Cena za dobírku: 39 Kč

Česká pošta - Balík do balíkovny

Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení Vámi objednaného zboží. Balík si můžete vyzvednout na více než 2000 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice, z toho 1500 míst najdete v síti společnosti SAZKA. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete zaplatit platební kartou.

 • Cena: 79 Kč
 • Cena za dobírku: 39 Kč

Nechcete hradit poplatek 39 Kč za dobírku? 

 • Zarezervujte si vybrané zboží na naší prodejně, tam vám jej vydáme samozřejmě ZDARMA a ještě rádi poradíme s doplněním outfitu.
 • Nebo zvolte bezpečný způsob platby přes platební bránu ČSOB vaší platební kartou a opět to bude ZDARMA.
 • V případě výběru platby u dopravce Česká pošta Balík Na poštu, Balík Do ruky, Balík Do balíkovny, Zásilkovna nebo DPD vám budeme účtovat poplatek za platbu 39 Kč.