Kdy budu mít peníze zpět?

Čekáte na vrácení peněz za vrácené zboží nebo za uznanou reklamaci? Našim cílem je, abyste čekali jen nezbytně nutnou dobu, a proto nic nebudeme zdržovat.

Zboží nám vracíte nebo reklamujete osobně na některé z prodejen EXE JEANS?

Za vrácené zboží Vám náš personál peníze vyplatí IHNED na místě v hotovosti, a to bez ohledu na to, zda jste svoji objednávku uhradili v hotovosti nebo platební kartou. Podmínkou vrácení peněz je, že zboží nesmí být nošeno, znečištěno nebo jinak poškozeno a musí být předáno včetně původních visaček a prokážete nákup zboží v našem e-shopu, např. kopií faktury, objednávky z e-shopu apod.

V případě reklamace máme sice zákonných 30 dnů, ale chápeme, že tak dlouho čekat nechcete, a proto v naprosté většině případů vyřizujeme reklamace mnohem rychleji. K urychlení uznání reklamace a tím i vrácení peněz doneste zboží kompletní a čisté a doložte doklad o jeho koupi/fakturu.

Posílali jste nám zboží kurýrem?

­­Za vrácenou objednávku Vám peníze vrátíme na bankovní účet uvedený v Návratovém formuláři nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného balíku. Obvykle to ovšem bývá mnohem dříve.

Podmínkou vrácení kupní ceny je, že vrácené zboží nesmí být nošeno, znečištěno nebo jinak poškozeno a musí být odesláno včetně původních visaček.

Za uznanou reklamaci Vám peníze vrátíme na účet uvedený v Návratovém formuláři nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení

Pro rychlé a hladké vrácení peněz věnujte prosím zvláštní pozornost správnému vyplnění čísla bankovního účtu a kódu banky, na který si přejete peníze poslat.

Na adrese určené k zasílání vráceného zboží a reklamací není možné vrátit peníze v hotovosti

 

Čekáte na svoje peníze delší dobu nebo jste nenašli odpověď, kterou hledáte?

Zavolejte nám, kontaktovat nás můžete na tel. čísle 702 280 568 od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hod.

Nebo nám pošlete e-mail na eshop@exejeans.cz

Na vaše e-maily odpovíme co možná nejdříve, nejpozději však během následujícího pracovního dne.

za tým e-shopu EXE JEANS

Eliška