Jak vrátím svou objednávku?

To, že objednané zboží není dle Vašich představ se prostě občas stává.

Rádi Vám poskytneme delší čas na rozmyšlenou, zda Vám vybrané zboží vyhovuje, než je běžné. Proto jsme prodloužili lhůtu pro vrácení zboží z obvyklých 14 dní na 30 dní.

Objednané zboží nám můžete do 30 dnů od převzetí vrátit, a to bez udání důvodu. Máte dvě jednoduché možnosti jak to udělat.

ZDARMA osobně na kterékoliv prodejně Exe Jeans

Zboží jednoduše doneste na kteroukoliv z prodejen EXE JEANS (mimo specializovanou prodejnu Tom Tailor v OC Olympia Brno, tato prodejna zboží z EXE Jeans nepřijímá). Náš personál Vám peníze za vrácené zboží vyplatí ihned na místě v hotovosti. Podmínkou vrácení peněz je, že zboží nesmí být nošeno, znečištěno nebo jinak poškozeno a musí být předáno včetně původních visaček. Pro dohledání zboží si vezměte s sebou doklad o jeho koupi - fakturu (daňový doklad), kterou jste obdrželi v zásilce se zbožím.

Nebo pokud zrovna nemáte žádnou z prodejen po ruce, pošlete nám zboží zpět a my Vám peníze vrátíme na Váš bankovní účet.

V takovém případě postupujte následovně:

Vyplňte kompletně Návratový formulář. Tento formulář je součásti každé zásilky, ale pokud ho nemůžete najít, tak si jej můžete stáhnout zde a poté vytisknout.

Veškeré údaje potřebné k vyplnění najdete na dokladu o koupi – faktuře nebo v e-mailu s potvrzením objednávky. Pokud se doklad někde zatoulal, tak se přihlaste do svého zákaznického účtu na www.exejeans.cz, kde v sekci Moje objednávky najdete všechny potřebné údaje.

Do balíku vložte zboží, které chcete vrátit a vyplněný a podepsaný Návratový formulář. Balíček pečlivě zabalte, aby zboží mohlo být bezpečně doručeno zpět bez poškození. Balík doporučujeme pojistit ve výši ceny zboží.

Balík odešlete na adresu:

Retail active s.r.o.

Třídvorská 70

280 01 Kolín

Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.

Peníze za vrácenou objednávku Vám vrátíme na uvedený bankovní účet nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného balíku. Obvykle to ovšem bývá mnohem dříve.

Podmínkou vrácení kupní ceny je, že zboží nesmí být nošeno, znečištěno nebo jinak poškozeno a musí být předáno včetně původních visaček.

 

Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?

Zavolejte nám, kontaktovat nás můžete na tel. čísle 702 280 568 od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hod.

Nebo nám pošlete e-mail na eshop@exejeans.cz

Na Vaše e-maily odpovíme co možná nejdříve, nejpozději však během následujícího pracovního dne.

za tým e-shopu EXE JEANS

Eliška