Prodej skončil
Prodej skončil

112126921 Greensboro Black Valley Pánské jeans

Tato varianta už není dostupná

O značce WRANGLER

Značka Wrangler se zrodila ve městě Greensboro v Severní Karolíně v roce 1947, avšak její kořeny sahají až do roku 1904, kdy začala vyrábět oblečení zejména pro tehdejší cowboye a rančery. Jedná se tak o 3. nejstarší denimový brand na světě.

V dobách, kdy se v 50. letech stal denim uniformou dospívající mládeže, se i samotná značka Wrangler stala jejím synonymem.

Wrangler jako denimová značka se 75letou historií a s průkopnickým duchem je vynálezcem revolučního oboulícního kepru (tzv. rybí kost). V nedávné době vyvinula značka Wrangler mnoho inovací pod hlavičkou iniciativy WeCare zahrnující také technologii Indigood® – udržitelné látky vyrobené s úsporou nejméně 90 % vody oproti běžným denimovým látkám.

Všechny produkty této značky

Popis

Černé džíny Wrangler střihu Greensboro se středním sedem a rovnou nohavicí, která je užší přes stehna, jsou velmi oblíbené. Džíny jsou vyrobeny z materiálu s vysokým obsahem bavlny, což zajišťuje udržení vlastností za každého počasí. Na zadních kapsách je dvojité prošití ve tvaru W. Na pravé zadní kapse je kožená nášivka s logem značky Wrangler z černé kůže. Díky lehké příměsi elastanu je jejich nošení velmi pohodlné. 

Značka WRANGLER
Kód produktu 100008837--1122--72
EAN 5400852606651
Barva černá
Střih klasický
Výška sedu střední
Materiál
Zapínání zip
Šířka nohavice rovná
Velikost 30/34