Pánské džíny WRANGLER Greensboro černé

2 199 Kč

O značce WRANGLER

Značka Wrangler se zrodila ve městě Greensboro v Severní Karolíně v roce 1947, avšak její kořeny sahají až do roku 1904, kdy začala vyrábět oblečení zejména pro tehdejší cowboye a rančery. Jedná se tak o 3. nejstarší denimový brand na světě.

V dobách, kdy se v 50. letech stal denim uniformou dospívající mládeže, se i samotná značka Wrangler stala jejím synonymem.

Wrangler jako denimová značka se 75letou historií a s průkopnickým duchem je vynálezcem revolučního oboulícního kepru (tzv. rybí kost). V nedávné době vyvinula značka Wrangler mnoho inovací pod hlavičkou iniciativy WeCare zahrnující také technologii Indigood® – udržitelné látky vyrobené s úsporou nejméně 90 % vody oproti běžným denimovým látkám.

Všechny produkty této značky

Popis

Černé džíny Wrangler střihu Greensboro se středním sedem a rovnou nohavicí, která je užší přes stehna, jsou velmi oblíbené. Džíny jsou vyrobeny z materiálu s vysokým obsahem bavlny, což zajišťuje udržení vlastností za každého počasí. Na zadních kapsách je dvojité prošití ve tvaru W. Na pravé zadní kapse je kožená nášivka s logem značky Wrangler z černé kůže. Díky lehké příměsi elastanu je jejich nošení velmi pohodlné. 

Značka WRANGLER
Kód produktu 112126921 Greensboro Black Valley
Barva černá
Střih klasický
Výška sedu střední
Materiál
Zapínání zip
Šířka nohavice rovná